LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Vlorë/ 54 vjeçarja humb jetën në breg të detit

30 Korrik 2022, 13:04, Kronika CNA
E rëndë në Vlorë/ 54 vjeçarja humb jetën në
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, në lagjen “Uji i Ftohtë”, ku një grua 54-vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:20. Dyshohet se, 54 vjeçarja ka pësuar infarkt. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga