LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dalin pamjet/ Momenti kur makina merr përpara policin në Durrës

1 Dhjetor 2023, 21:20, Kronika CNA

Dalin pamjet/ Momenti kur makina merr përpara policin në Durrës

Një punonjës policie u plagos ditën e djeshme në një aksident të ndodhur në lagjen nr. 8 të Durrësit.

Ngjarja ndodhi përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Durrësit në vijat e bardha.

Polici me iniciale M. A. ishte duke kaluar rrugën, kur një makinë erdhi me shpejtësi dhe e mori përpara.

Nga pamjet shihet momenti kur makina e drejtuar nga shtetasi me iniciale A. F. hedh disa metra përpara efektivin.

Pas kësaj ngjarje punonjësi i policisë u dërgua menjëherë në spital, ku po merr shërbim mjekësor.

Nga ana tjetër, drejtuesi i automjetit u shoqërua për veprime të mëtejshme./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga