LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tha se bashkëshorten ia vranë grabitësit/ Arrestohet Naim Murseli, ish-këshilltari i Pacollit

1 Dhjetor 2023, 17:36, Kronika CNA

Tha se bashkëshorten ia vranë grabitësit/ Arrestohet Naim

Dy persona u vunë në pranga mbrëmjen e sotme për vrasjen e Liridona Murselit.

Mediat në Kosovë raportojnë njëri pret të arrestuarve është bashkëshorti i viktimës Naim Murseli, ish-këshilltar i Behgjet Pacollit.

Dyshohet se Naim Murseli ka marrë pjesë në organizimin e vrasjes.

Ish-këshilltari i Pacollit ka deklaruar më parë se basghkëshortja e tij u vra nga disa grabitës.

Ai tha se disa grabitës i ndaluan në rrugën “Dalip Alshiqi” teksa po udhëtonin së bashku me 2 fëmijët e tyre.

Sipas tij, grabitësit morën sendet me vlerë që kishin me vete dhe qëlluan me armë Liridona Murselin./ CNA

Lajmet e fundit nga