LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

30 mijë euro për të vrarë bashkëshorten/ Del sot para gjykatës Naim Murseli

3 Dhjetor 2023, 09:12, Kronika CNA

30 mijë euro për të vrarë bashkëshorten/ Del sot para

Këtë të diel do të dalë para gjykatës ish-këshilltari i Behgjet Pacollit, Naim Murseli, Granit Plava dhe pjesëtari i Forcës së Sigurisë së Kosovës, K. K.

Atyre do t’u komunikohet masa e sigurisë për vrasjen e Liridona Murselit, më 29 nëntor.

Seanca është caktuar të mbahet në orën 9:30, por nuk dihet nëse do të jetë e hapur për mediat.

Kujtojmë se Naim Murseli ka pranuar përpara policisë se është porositësi i vrasjes së bashkëshortes së tij, Liridona Murseli.

Krimin e ka pranuar edhe autori Granit Plava. Ky i fundit ka deklaruar se bashkëshorti i viktimës i ka ofruar 30 mijë euro për vrasjen./ CNA

Lajmet e fundit nga