LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Plas sherri në restorant, kamerierët rrihen me turistët me grushte e karrige

27 Shtator 2023, 12:49, Kosova & Bota CNA

VIDEO/ Plas sherri në restorant, kamerierët rrihen me turistët me

"New York Post" ka publikuar një video në rrjete sociale ku ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme në një restorant në sheshin "Shën Marku", në Venecia.

Një sherr brutal ka ndodhur mes kamarierëve dhe një grupi klientësh në këtë restorant.

Ata e kanë goditur njëri-tjetrin me shkelma, grushte si dhe me karrige.

Raportohet se shkak I zënkës ka qenë një mosmarrëveshje e momentit mes kamarierëve si dhe klientëve të lokalit./ CNA

Lajmet e fundit nga