LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO/ Momentet kur përfshihet nga flakët një park ujor në Suedi

13 Shkurt 2024, 10:28, Kosova & Bota CNA
VIDEO/ Momentet kur përfshihet nga flakët një park ujor në
Foto ilustruese

Pamjet tregojnë një zjarr të madh që ka përfshirë një park ujor të sapondërtuar në Goteborg, Suedi.

Dymbëdhjetë persona u dërguan në spital për lëndime të lehta dhe policia thotë se një person aktualisht është i zhdukur.

Oficerët evakuuan një hotel dhe zyrat aty pranë, duke paralajmëruar banorët të qëndronin brenda për shkak të tymit. Shkaku i zjarrit ende nuk dihet./CNA 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga