LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Victoria Beckham zbulon operacionin plastik për të cilin është penduar

19 Dhjetor 2023, 21:25, Kosova & Bota CNA
Victoria Beckham zbulon operacionin plastik për të cilin
Victoria Beckham

Victoria Beckham foli për operacionin më të madh plastik që ka bërë dhe për të cilin i vjen keq, sepse donte t'i mësonte vajzës së saj Harper se dashuria për veten dhe rëndësia e vetëvlerësimit vlen shumë.

Ish-këngëtarja dhe stilistja e famshme e modës së fundmi u shfaq në kopertinën e numrit të dhjetorit të Allure, ku foli për vlerën e përqafimit të bukurisë së brendshme dhe natyrore.
Beckham, e cila ka katër fëmijë me bashkëshortin David, kujtoi herën e parë kur vajza e saj 12-vjeçare shprehu një pasiguri të sajën.

Ajo deklaroi se Harper nuk ishte në dijeni që nëna e saj dikur kishte implante gjoksi.

49-vjeçarja i hoqi implantet në vitin 2014 dhe që atëherë ka shprehur pendimin e saj.

Në një letër drejtuar të rinjve, letër që  u botua në British Vogue, Beckham shkroi: “Mos e shqetësoni gjoksin tuaj. Gjithë këto vite e mohova - marrëzi. Një shenjë e pasigurisë. Thjesht shijo atë që ke"./ CNA

Lajmet e fundit nga