LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fëmija një vjeç bie nga ballkoni/ E shpëton për mrekulli kalimtari

28 Qershor 2022, 19:31, Kosova & Bota CNA
Fëmija një vjeç bie nga ballkoni/ E shpëton për
Foto nga vendgjarja

Një fëmijë një vjeçar bie nga ballkoni në kokën e një kalimtari. Ngjarja ka ndodhur në një qytet në Turqi.

Djali rrëshket nga ballkoni dhe bie mbi kalimtari, i cili i ka shpëtuar jetën duke minimizuar forcën e rënie.

Më pas kalimtari e ka marrë në krah dhe bashkë me qytetarë të tjerë, të cilët janë gjendur aty, kanë lajmëruar ambulancën dhe e kanë dërguar fëmijën në spital.

Fëmija ka qenë me nënën  në shtëpi, në momentin që ka rënë nga ballkoni, ajo del e tmerruar jashtë kur shikon se çfarë ka ndodhur.

Mediat lokale kanë raportuar se djali ka qenë duke luajtur në ballkonin e një apartamenti në katin e parë kur ka rrëshqitur nga kangjellat./CNA.al

Fëmija një vjeç bie nga ballkoni/ E shpëton për

Fëmija një vjeç bie nga ballkoni/ E shpëton për

Lajmet e fundit nga