LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e enjte, 18 maj 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet për shenjat e zodiakut

17 Maj 2023, 23:04, Horoskopi CNA

Horoskopi, e enjte, 18 maj 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet

Dashi

Do të jetë një ditë e favorshme për ju, me një ngarkesë emocionale vërtet të shkëlqyer. Edhe ata që kanë mbyllur së fundmi një histori do të kenë entuziazmin dhe vendosmërinë e nevojshme për t’u rikthyer menjëherë në lojë. Dhe më e mira nuk ka ardhur ende…

Demi

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 18 maj 2023), ata që kanë punuar për një plan, ide apo projekt mund të jenë më se të kënaqur. Ka disa çështje për t’u sqaruar me një "ish", por me pak vullnet të mirë mund të arrini të bëni gjithçka. Përplasje të mundshme me Shigjetarin dhe Ujorin.

Binjakët

Ndiheni pak të trullosur, por edhe të intriguar nga ajo që do të ndodhë, veçanërisht në punë. Gjatë orëve në vijim mund të merrni një propozim interesant, por Saturni disonant ju fton të tregoheni shumë të kujdesshëm dhe të pranoni vetëm atë që funksionon dhe është e përshtatshme për ju, pa u futur në situata të paqarta… Lajme të mundshme edhe në dashuri.

Gaforrja

Jeni duke përjetuar një moment të rëndësishëm rikuperimi dhe rilindjeje. Tani jeta mund të marrë vërtet një aspekt tjetër dhe do të jeni në gjendje të vendosni diçka shtesë në të! Ata që kanë pritur një telefonatë për një kohë të gjatë, më në fund do ta marrin atë. Saturni dhe Jupiteri favorizojnë që vendimet në lidhje me martesën dhe marrëdhëniet të zyrtarizohen!

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 18 maj 2023), shumëkush po fillon me një projekt të ri dhe është entuziast për këtë aventurë, megjithatë qetësi dhe durim do të duhet sepse rezultatet nuk do të vijnë menjëherë. Gabimi më i madh që mund të bëni gjatë orëve të ardhshme është të derdhni tensione në dashuri, veçanërisht nëse keni të bëni me Akrepin, Shigjetarin ose Ujorin.

Virgjëresha

Jeni duke u rikuperuar nga një periudhë kaosi dhe ndryshimesh, gjithçka që lind në këto ditë mund të çojë në veprim dhe të gjithë janë të ftuar të bëjnë projekte (punë ose studime) që mund të sjellin rezultate të mira në funksion të së ardhmes. Në dashuri gjërat janë pak më mirë se në të shkuarën e afërt. Është koha për të sqaruar gjërat nëse ka pasur fërkime kohët e fundit.

Peshorja

Prioritet duhet të jetë rikuperimi psikofizik, duhet të merrni frymë dhe të rifitoni energjinë. Jupiteri nuk është më kundër dhe, edhe nëse ka ende një rrugë të gjatë për të bërë, për të gjetur qetësi shpirtërore, më e keqja ka mbaruar përfundimisht. Të gjitha çiftet me probleme do të kenë nevojë për kohë, për të rikuperuar stabilitetin e humbur. Por mos u dëshpëroni.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 18 maj 2023), shumë gjëra që duhet të bëni po ju stresojnë paksa shumë. Vazhdoni të ndieni frikën se nuk mund t’ia dilni, por përpiquni t’i qaseni gjërat me frymën e duhur, pa u larguar i demoralizuar ose i dekurajuar sepse qëndrimi që do të bëni do të bëjë ndryshimin.

Shigjetari

Ka pakënaqësi të fshehtë që ju kushtëzon dhe ju bën të shihni vështirësi në çdo gjë. Ju duket sikur gjithçka është e ndërlikuar dhe gjithmonë ka një pengesë. Ka një çështje ligjore ose një problem familjar për të zgjidhur, prandaj duhet të lëvizni deri në fund të pranverës.

Bricjapi

Po përjetoni ditë të vështira, por edhe novatore. E dinit që maji do të ishte muaji i risive dhe do të shpërblente ata që kanë lëvizur mirë në të kaluarën dhe kanë marrë përsipër përgjegjësitë e tyre. Edhe dashuria është në shqyrtim, për shkak të Venusit kundër, por problemi është koha e paktë për të qenë bashkë me partnerin.

Ujori 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 18 maj 2023), ju ndieni një shtytje të madhe drejt së ardhmes dhe keni kuptuar që gjërat po përmirësohen! Shmangni arritjen e fundit të forcës suaj dhe kujdesuni për shëndetin. Po shkoni drejt një të ardhmeje interesante dhe dëshironi të ndryshoni menjëherë, të thithni pak ajër ndryshe…

Peshqit

Nuk përjashtohen konfliktet me eprorët apo problemet në rinovimin e një marrëveshjeje, dëshira për liri dhe rebelimi ndaj abuzimeve dhe trajtimit të padrejtë po rikthehet. Në dashuri, qielli premton të jetë interesant, dita më e mirë në këtë kuptim do të jetë e diela.

Lajmet e fundit nga