LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i dashurisë, në optikën e Paolo Fox/ Surprizat e yjeve për javën e ardhshme

13 Maj 2023, 14:15, Horoskopi CNA

Horoskopi i dashurisë, në optikën e Paolo Fox/ Surprizat e yjeve

Dashi

Java nis premtues për Dashin. Ndikimi i Venusit do të nxisë lidhje të reja dhe do të forcojë marrëdhëniet ekzistuese. Mundohuni të përfitoni nga kjo energji pozitive për të forcuar lidhjet tuaja emocionale.

Demi

Demi do ketë një javë të ngarkuar përsa i përket marrëdhënieve personale. Ardhja e Uranit në shenjë mund të sjellë ndryshime të papritura . Sidoqoftë, mbani mend se çdo ndryshim mund të çojë në mundësi të reja.

Binjakët

Për Binjakët, dashuria do të jetë në qendër të vëmendjes këtë javë. Me Venusin në shenjën tuaj, do të jetë koha e përsosur për të thelluar marrëdhëniet ekzistuese ose për të kërkuar dashurinë nëse jeni beqarë.

Gaforrja

Për Gaforren, kjo javë do të jetë koha për të konsoliduar marrëdhëniet ekzistuese dhe për të ndërtuar miq të rinj bazuar në besimin dhe mirëkuptimin.

Luani

Këtë javë, të lindurit në shenjën e Luanit mund të presin ndryshime të rëndësishme në marrëdhëniet personale. Afërdita, planeti i dashurisë, duket se është në anën tuaj, duke e bërë këtë kohë ideale për lidhjen apo fillimin e marrëdhënieve të reja.

Virgjëresha

Për Virgjëreshën, dashuria do të jetë një fushë beteje këtë javë. Sidoqoftë, mos u shqetësoni, pasi këto konflikte do të çojnë në mirëkuptim më të madh. Gjithashtu do të jeni edhe më të qartë me veten.

Peshorja

Dashuria për Peshoret do të ketë ulje-ngritje, por në fund të javës do të gjeni një ekuilibër. Mos kini frikë nga ndryshimet, mirëpritini ato si një mundësi për t'u rritur.

Akrepi

Këtë javë, Akrepat mund të kenë disa pengesa në marrëdhëniet e tyre. Megjithatë, këto çështje do të çojnë në kuptim më të madh dhe lidhje më të fortë.

Shigjetari

Të lindurit në shenjën e Shigjetarit këtë javë mund të kenë mundësi të reja në dashuri. Beqarët duhet të kenë kujdes. Çiftet mund të rizbulojnë vlerën e komunikimit me njëri-tjetrin, duke gjetur rrugëzgjidhje për mosmarrëveshjet.

Bricjapi

Për Bricjapët, kjo javë do të jetë e qëndrueshme në dashuri. Marrëdhëniet ekzistuese do të forcohen, ndërsa beqarët mund të gjejnë ngushëllim te miqësia.

Ujori

Për Ujorët, mund të jetë koha për të zgjidhur çështjet e vjetra në dashuri. Përballoni problemet me guxim e ndershmëri dhe gjithçka do të jetë mirë.

Peshqit

Peshqit mund të kenë një javë të mbushur me emocione. Beqarët mund të takojnë dikë të veçantë, ndërsa çiftet ekzistuese mund të përjetojnë momente intimiteti dhe mirëkuptimi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga