LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debate dhe tensione/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju për javën e ardhshme

7 Maj 2023, 10:53, Horoskopi CNA
Debate dhe tensione/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju
Foto ilustruese

Dashi

Të martën dhe të mërkurën mund të keni debate me personin që doni. Për beqarët në ditët në vijim do të rikthehet një dëshirë e madhe për të dashuruar.

Demi

Kush nuk ka një histori dashurie, është mirë të shikojë përreth, sipas parashikimit të yjeve për ditët në vijim. Për ata që jetojnë një miqësi të bukur, nuk përjashtohet që gjërat të ndryshojnë dhe ndjenja të kthehet në dashuri.

Binjakët 

Në planin sentimental, përmirësimet janë rrugës edhe për beqarët. Nëse ka probleme në çift, të enjten dhe të premten hëna do t;ju ndihmojë për të kuptuar se çfarë nuk shkon me lidhjen tuaj.

Gaforrja

Historitë e dashurisë që do të lindin në ditët në vijim do të jenë shumë premtuese. Nëse kohët e fundit ka pasur vështirësi në çift, së shpejti do të gjendet një dialog i mirë.

Luani

Edhe nëse jeni vetëm, dëshira për të dashuruar nuk mungon, por duhet të gjeni kushtet e duhura. Nëse mes jush dhe partnerit tuaj ka pasur tensione kohët e fundit, duhet të përpiqeni t’i shmangni ato.

Virgjëresha

Kini kujdes. Nëse në dashuri ka pasur diskutime të forta kohët e fundit, së shpejti do të jetë e mundur që të gjeni një marrëveshje për t'i rregulluar gjërat.

Peshorja

Beqarët janë lodhur duke jetuar histori jo të besueshme dhe po kërkojnë diçka më serioze. Në jetën bashkëshortore ka pak tension, por zgjidhjet janë afër.

Shigjetari

Kjo është periudha e ndryshimeve. Afërdita i ka penguar gjërat kohët e fundit, por në ditët në vijim pesha e kundërshtimit të saj do të zhduket, prandaj për ata që janë beqarë gjërat mund të ndryshojnë.

Bricjapi

Çiftet së shpejti do të mund të krijojnë një projekt të këndshëm. Beqarët duhet të jenë të kujdesshëm që të mos shoqërohen me njerëz që nuk ia vlen të keni interes.

Ujori

Duke filluar nga e diela mund të jetë e nevojshme të rishikoni marrëdhënien sentimentale. Çiftet të premten do të duhet të bëjnë zgjedhje të rëndësishme për shkak të hënës në shenjë.

Peshqit  

Disa histori çalojnë, ndaj duhet të bëni kujdes, por Afërdita në shenjën tuaj nga fundjava do të sjellë mençuri edhe në situata jo interesante./ CNA.al

Lajmet e fundit nga