LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e diel, 7 maj 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

6 Maj 2023, 23:03, Horoskopi CNA

Horoskopi, e diel, 7 maj 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet

Dashi

Me ndikimin e madh te Diellit ne jetën tuaj në çift, çdo gjë do shkojë më së miri gjatë kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do përmirësohet dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqarët, për shkak të mundësive të shumta që do kenë, do nxitohen dhe mund të bëjnë gabime. Menaxhimi i financave duhet të bëhet me maturi dhe duke ndjekur disa rregulla strikte.

Demi

Ditë mjaft interesante dhe e mbushur me emocione kjo e sotmja për të dashuruarit. Do i jepni më tepër rëndësi intimitetit dhe do kaloni momente pasionante. Beqarët do kenë më tepër besim te vetja dhe nuk do ndalen derisa ta gjejnë atë që kanë ëndërruar. Shpresat mos i humbni deri në minutën e fundit. Financat do jenë të mira sepse do tregoheni të kursyer me shpenzimet.

Binjakët 

Për të pasur një ditë edhe më të bukur sot së bashku me partnerin duhet të shtoni dozat e imagjinatës dhe të tregoheni më të hapur me të. Mos u mërzitni nëse keni ndonjë debat të vogël, të gjithë i kalojnë këto. Për beqarët nuk do ndodhë asgjë e veçantë, por kjo nuk do të thotë që ata të bien në pesimizëm. Në planin financiar do shpenzoni shumë dhe mund të ketë tronditje.

Gaforrja

Ditë mjaft e qetë kjo e sotmja në planin sentimental të çifteve. Çdo gjë do shkojë më mirë sesa ju e mendonit dhe do kaloni momente të ngrohta. Beqarët nuk do ëndërrojnë më princin e tyre te kaltër sepse një person i veçante do shfaqet për ta gjatë kësaj dite. Ditë e mirë për të riorganizuar edhe njëherë buxhetin. Do kryeni edhe disa transaksione me rëndësi.

Luani

Gjatë kësaj dite planetët do ndikojnë mjaft pozitivisht në jetën tuaj në çift. Çdo gjë do shkojë mjaft mirë dhe nuk do keni as më të voglin debat. Jupiteri do jetë planeti që do ndihmojë beqarët. Jo vetëm që do keni takime, por do krijoni edhe një lidhje te qëndrueshme. Në planin financiar, atmosfera do jetë harmonike. Do keni mundësi të kryeni transaksione.

Virgjëresha 

Ata që janë në një lidhje duhet të mendojnë të organizojnë një fejesë apo martesë së shpejti. Klima do jetë mjaft e favorshme. Ata që kanë fëmijë do marrin një lajm të rëndësishëm prej tyre. Beqarët do përjetojnë emocione të papërshkrueshme falë disa personave që do vijnë rishtazi në jetën e tyre. Në planin financiar nuk është koha të rrezikoni shumë për të arritur ku dëshironi.

Peshorja

Bashkëpunimi dhe dialogu do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite në jetën tuaj sentimentale. Edhe ata që kanë pasur mosmarrëveshje do afrohen më shumë me njëri-tjetrin dhe do t'ua kalojnë më së miri. Beqarët nuk duhet të kërkojnë asgjë me ngulm, por duhet t’i marrin gjërat si t’iu vijnë. Për shkak të shpenzimeve të pamenduara që do kryeni, financat do kenë disa tronditje.

Akrepi

Klima në çift nuk do jetë e ngrohtë sot, prandaj bëni kujdes me ato që do thoni. Nga momenti në moment mund të lindin debate dhe mosmarrëveshje. Për beqarët më shumë rëndësi do kenë miqtë sesa takimet sentimentale. Gjithsesi mirë do ishte të mos i mbyllnit portat e zemrës. Situata financiare do fillojë të konsolidohet mjaft. Mund të bëni edhe ndonjë investim.

Shigjetari

Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift, influenca e yjeve do jetë pozitive, por për disa të tjerë do lindin debate. Mundohuni të mos tregoheni kokëfortë dhe të hapni rrugë. Beqarët edhe pse do kenë nevoje të kenë dikë pranë, nuk duhet të nxitohen dhe të hidhen në krahët e të parit që do vijë. Financat do stimulohen edhe më tepër. Çdo gjë do shkojë më së miri në këtë sektor.

Bricjapi

Marsi do ua shtojë dëshirën seksuale sot. Do ndiheni shpesh të lumtur me atë që keni në krah dhe do kaloni momente të paharrueshme. Shfrytëzojeni ditën deri në sekondën e fundit. Beqarët edhe pse nuk do e kërkojnë me ngulm dikë, ai do shfaqet papritur. Financat do jenë shqetësuese dhe do keni një problem goxha të madh për të zgjidhur. Bëni shumë kujdes!

Ujori

Jeta në çift do jetë e mrekullueshme gjatë kësaj dite. Secili nga partnerët do mbajë përgjegjësinë e vet dhe do tregohen me tolerantë me tjetrin. Beqarët do kenë mbështetjen e Venusit dhe Jupiterit. Priten takime mbresëlënëse të cilat nuk duhen humbur. Situata financiare edhe pse nuk do ketë përmirësime pritet të stabilizohet. Tregohuni pak më të matur.

Peshqit

Nëse jeni në një lidhje, do e përforconi bashkëpunimin me atë që keni në krah dhe nuk do i mbani mëri njëri-tjetrit. Të gjithë kalojnë momente të vështira, e rëndësishme është të mos e humbni besimin. Beqarët do hedhin hapat e parë drejt një lidhjeje serioze. Në planin financiar, edhe pse situata do jetë e qëndrueshme, duhen shmangur investimet e mëdha.

Lajmet e fundit nga