LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e mërkurë, 19 prill 2023/ Surprizat e yjeve për secilën shenjë të zodiakut

18 Prill 2023, 22:59, Horoskopi CNA

Horoskopi, e mërkurë, 19 prill 2023/ Surprizat e yjeve për

Dashi

Mos u tregoni shumë kapricioze sot ne jetën tuaj në çift sepse do përballeni me probleme te mëdha. Nga ana tjetër duhet të tregoheni me te përgjegjshëm për çdo veprim qe do bëni. Beqaret duhet te bëhen gati për te takua shpirtin e tyre binjak. Ne planin financiar do jete Plutoni ai qe favorizoje ekuilibrin. Do kryeni investimet e duhura dhe çdo gjë do shkoje me se miri.

Demi

Ne mëngjes do debatoni për diçka me partnerin tuaj, por qe nga mesdita gjithçka do sqarohet. Ai do iu kërkojë falje për kokëfortësinë e tij dhe do iu beje një surprize te këndshme. Beqaret do kenë mundësi te nisin vetëm aventura kalimtare, asgjë me tepër. Situata financiare nuk do jete problematike. Do e dini mire sa duhet te shpenzoni.

Binjaket

Sot do e lini veten te lire dhe do dashuroni ashtu si e ndjeni. Për ju nuk do ketë me as komplekse dhe as turp. Këtë duhet ta kishit bere prej kohesh, por ne fakt asnjëherë nuk ehte vone. Beqaret do tregohen me te disponueshem për ftesat qe do iu bëhen. Gjithsesi merrini gjerat shtruar. Ne planin financiar duhet te bëni shume kujdes. Nëse shpenzoni kuturu do keni disa tronditje.

Gaforrja

Projektet e përbashkëta qe do bëni me partnerin do iu afrojnë me shume me njeri-tjetrin sot. Do kuptoheni qe me një shikim dhe nuk do iu vije inat nëse ai arrin me tepër sukses. Beqaret duhet te hedhin hapin e pare nëse ai qe kane kohe qe pëlqejnë nuk e ka bere ende. Ne planin financiar do jeni te detyruar te bëni disa kufizime me shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme.

Luani

Asnjë planet nuk do e turbulloje gjate kësaj dite jetën tuaj ne çift. Komunikimi dhe bashkëpunimi do vazhdoje te jete i njëjtë, ndërsa besimi tek njeri-tjetrin do forcohet. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri kështu qe është e kote te shpresojnë. Ne planin financiar do iu jepen mundësi te shkëlqyera për ta përmirësuar buxhetin. Mos hezitoni te ndërmerrni disa rreziqe.

Virgjeresha

Pasioni ne çift do shumëfishohet gjate kësaj dite. Nuk do ndaheni për asnjë moment nga ai qe keni ne krah dhe do përjetoni kënaqësi te papërshkrueshme. Beqaret do mundohen shume te gjejnë personin e përshtatshëm, por nuk do ia arrijnë qëllimit. Saturni do jete planeti qe do merret me stabilizimin e sektorit te financave. Do i kaloni shpejt pengesat qe do iu dalin.

Peshorja

Çdo problem qe keni pasur ne çift do zgjidhet gjate kësaj dite dhe do e shihni me optimizëm te ardhmen. Do ndiheni te qete dhe me te gëzuar se kohet e fundit. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri nga personat nuk do i beje t’iu rrahe zemra fort. Neptuni do iu nxite te mos tregoheni aspak te kujdesshëm me shpenzimet dhe situata financiare do jete delikate.

Akrepi

Ju qe jeni ne cit nuk duhet te bëni plane afatgjata, por t’i merrni gjerat ashtu si t’iu vijnë. Takimet e beqaret do jene te pakta, por mjaft interesante. Shfrytëzojeni këtë mundësi për t’i njohur me mire personat qe keni pranë sepse dikush do jete i përshtatshëm për ju. Ne planin financiar shtrëngojeni pak rripin nëse nuk doni te ngeleni pa asnjë para. Rreziku do jete i madh.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do jete e qete dhe mjaft e bukur sot. Si ju ashtu edhe partneri do bëni disa lëshime dhe nuk do i mbani inat njeri-tjetrin. Ne dashuri toleranca është një pike e forte. Jupiteri nga ana tjetër do jete planeti qe do iu sjelle fat beqareve. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Për shkak te disa shpenzimeve te mëdha, por te nevojshme qe do iu duhet te bëni, financat do kenë tronditje.

Bricjapi

Dite plot diell kjo e sotmja për jetën sentimentale te çifteve. Shtojini edhe pak me tepër dozat e fantazisë dhe do e shihni qe do futeni ne një bote tjetër. Për beqaret priten disa ndryshime ne jetën sentimentale, megjithatë hapat duhen hedhur me kujdes. Te ardhurat materiale do kenë goxha përmirësime. Beni ndonjë shpenzime te vogël, po pa e tepruat qe te mos keni probleme me pas.

Ujori

Do e mbroni shume jetën tuaj ne çift sot dhe nuk do lejoni askënd t’ua prishe harmoninë. Gjithçka do shkoje me se miri dhe emocionet do jene te shumta. Beqaret i pret një takim i papritur dhe impresionues. Jeta juaj do ndryshoje tërësisht dhe nuk do ndiheni me vetëm. Nëse mezi po prisni te keni përmirësime financiare, duhet te shmangni njëherë shpenzimet e kota.

Peshqit

Jeta ne çift nuk do jete aspak e qëndrueshme gjate kësaj dite dhe ju do e keni mendjen tek disa persona te tjerë. Tregohuni me te sinqerte dhe jepini fund lidhjes nëse nuk ndjenjat iu janë ftohur. Beqaret duhet te tregohen te rezervuar me personat qe do takojnë edhe pse do iu pëlqejnë se tepërmi. Influenca e planetëve do jete kontradiktore për sektorin e financave. Kujdes!

Lajmet e fundit nga