LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e martë, 16 maj 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

15 Maj 2023, 23:03, Horoskopi CNA

Horoskopi, e martë, 16 maj 2023/ Çfarë kanë parashikuar

DASHI

Po kaloni një kohë kaotike, por jo të keqe. Jupiteri nuk është në shenjë, por fillon të merret me situata ekonomike. Merrni masa për të kuptuar se çfarë të bëni për të rikuperuar para dhe për të përballuar jetesën. Diçka ka humbur në dashuri, besim apo ndoshta kohë e çmuar. Me Peshoren dhe Bricjapin, mos e shtyni shumë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë, 16 maj 2023), duhet të kuptoni se çfarë të bëni në gjysmën e dytë të 2023-shit. Ka një zgjedhje të gjerë, Jupiteri sjell konfirmimin. Edhe nëse ju duhet të ndryshoni planet për ndonjë arsye ose të gjeni veten në një mjedis jo të qetë, përfundimisht do të keni sukses dhe do t’i kapërceni problemet.

BINJAKËT

Ju pret një ditë e lodhshme: shumë mendime dhe diskutime. Mund të ketë një grindje me dikë që nuk është në anën tuaj. Është e kotë të zemëroheni, përkundrazi, duhet të keni kujdes me llogaritë e papaguara, profesionistët do të duhet të rishikojnë llogaritë dhe tarifat.

GAFORRJA

Nëse ka pasur ndonjë problem, tani mund ta kapërceni. Nëse ka pasur një mbyllje të një projekti apo një programi, nuk duhet ta fajësoni askënd. Muaji aktual do jetë i dobishëm për marrëdhëniet romantike. Afërdita i bën gjërat të qarta, pasioni mund të jetë çmimi i fundit.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë, 16 maj 2023), ka ardhur një fazë konfirmimi ose në çdo rast do të mbërrijë së shpejti. Tranziti i Jupiterit do të rikthejë pothuajse gjithçka në lojë. Kushtojuni vëmendje marrëdhënieve romantike në familje, do të jeni shumë me rëndësi. Nëse keni marrë një premtim që nuk është mbajtur, do t’ju duhet të kujtoheni për të. Ju nuk dëshironi të jeni të çmuar ose të vendosni veto në sferën ekonomike.

VIRGJËRESHA

Shumë gjëra janë zhbllokuar gjatë kësaj jave, nëse deri para pak kohësh keni menduar se çfarë do të ndodhte dhe si do të shkonin disa situata, tani jeni gati të keni disa përgjigje. Jupiteri kalimtar bllokon një Saturn të kundërt. Është mirë të dini se së shpejti do të dini si të silleni.

PESHORJA

Pas asaj që keni kaluar do t’ju duhet të rifitoni formën dhe forcën fizike. Kjo ditë mes majit do të nisë mbarë, por Hëna do ketë dorë dhe pasdite do pësoni bezdi apo ngadalësime të vogla.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 16 maj 2023), është një moment në të cilin ndieni tensione të vogla të brendshme, ndoshta jeni të detyruar të vishni një fytyrë të guximshme, për shkak të një situate të paqartë pune. Jeni duke shkuar drejt një të ardhmeje me ndryshime, por edhe me përgjegjësi të mëdha.

SHIGJETARI

Së pari duhet të siguroheni që jeni solid në pozicionin tuaj të ri përpara se të mendoni për zgjerimin e shtrirjes suaj. Do të mund të përfitoni nga mundësitë: shfrytëzoni sa më shumë kur t’ju paraqiten!

BRICJAPI

Jeni në humor të mirë dhe kjo do të ndikojë në jetën tuaj të dashurisë. Duhet të jeni të kujdesshëm për të vepruar me nxitim, por gjithashtu keni mundësinë të mendoni mirë përpara se të merrni ndonjë vendim.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë, 16 maj 2023), gjatë orëve në vijim mund të ndiheni shumë të afërt me dikë. Madje mund të keni zbuluar shpirtin tuaj binjak! Shijoni momentin dhe situatat që do të krijohen.

PESHQIT

Po mendoni të bëni një blerje të rëndësishme? Mos merrni vendime të nxituara: mund të pendoheni më vonë! Kjo nuk do të thotë se nuk duhet ta bëni blerje… E rëndësishme, megjithatë, është të peshoni gjithçka me kujdes.

Lajmet e fundit nga