LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO/ Për kë do të dëshmojë i penduari i drejtësisë?

2023-05-30 11:23:00, Kronika CNA

Nuredin Dumani shoqërohet në GJKKO/ Për kë do të

I penduari i drejtësisë Nuredin Dumani është shoqëruar në Gjykaten e Posaçme.

Mësohet se ai do të dëshmojë në procesin ndaj Altin Ndocit, Klevis Allës, Besian Xhixhës dhe Enver Divës të cilët akuzohen për vrasjen e vëllezërve Viktor e Besmir Haxhia si dhe Dorian Shkozës e Anxhelo Avdisë.

Pjesë e procesit është dhe Klevis Alla, gjithashtu i penduar i drejtësisë. Dëshmia e tij ka përplasje me atë të Nuredin Dumanit.

Lajmet e fundit nga