LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Qafë Thanë/ Autobusi përplaset me një automjet

2023-05-21 17:09:00, Kronika CNA

Aksident në Qafë Thanë/ Autobusi përplaset me një

Një aksident ka ndodhur këtë të diel në Qafë Thanë.

Mësohet se një autobus është përplasur me një automjet.

Sipas mediave nga aksidenti është plagosur shoferi i automjetit dhe 2 pasagjerë.

Pas përplasjes makina ka marrë flakë./CNA.al

Lajmet e fundit nga