LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Aksident në Lushnjë/ Furgoni përplaset me automjetin

2023-05-21 16:55:00, Kronika CNA

Foto- Aksident në Lushnjë/ Furgoni përplaset me automjetin

Një aksident ka ndodhur këtë të diel pranë qytetin të Lushnjës.

Në fotot e mbërritura në redaksinë e CNA, shihet se në aksident janë përfshirë një furgon dhe një automjet.

Nga aksidenti ka dëme material. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje./CNA.al

Lajmet e fundit nga