LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pësojnë rritje disa nga monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 27 Janar 2024

27 Janar 2024, 08:17, Ekonomi CNA

Pësojnë rritje disa nga monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 27

Sot më 27 janar 2024, dollari amerikan blihet me 95.3 lekë dhe shitet me 96.3 lekë.

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.8 lekë dhe shitet me 121.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110 lekë, ndërsa në shitje me 111 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.5 lekë dhe në shitje me 71.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA

Pësojnë rritje disa nga monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 27

Lajmet e fundit nga