LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk lëvizin monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 20 mars 2023

20 Mars 2023, 07:13, Ekonomi CNA
Nuk lëvizin monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 20 mars 2023
Foto ilustruese

Sot më 20 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106.9 lekë dhe shitet me 108 lekë.

Euro blihet me 114.2 lekë dhe shitet 114.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.5 lekë dhe shitet me 130.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.8 lekë, ndërsa në shitje me 115.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 77.3 lekë dhe në shitje me 79.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA.al

Nuk lëvizin monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 20 mars 2023

Lajmet e fundit nga