LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja në rënie/ Sa shiten dhe blihen sot, dollari, euro dhe paundi?

2 Qershor 2022, 08:12, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja në rënie/ Sa shiten dhe blihen sot, dollari, euro dhe
Kembim valutor

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan blihet me 112.4 Lekë dhe shitet me 113.4 Lekë.

Euro blihet me 120.2 Lekë dhe shitet me 120.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 139.8 Lekë dhe shitet me 141.5 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 116.3 Lekë dhe shitet me 117.3 Lekë. Dollari kanadez blihet me 88 Lekë dhe blihet me 89.5 Lekë./ CNA.al

Monedhat e huaja në rënie/ Sa shiten dhe blihen sot, dollari, euro dhe

Lajmet e fundit nga