LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro mbetet e pandryshueshme, lëvizin monedhat e tjera/ Këmbimi valutor, 1 qershor 2022

1 Qershor 2022, 08:03, Ekonomi CNA
Euro mbetet e pandryshueshme, lëvizin monedhat e tjera/ Këmbimi
Foto ilustruese

Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan blihet me 112.2 Lekë dhe shitet me 113.2 Lekë.

Euro blihet me 120.4 Lekë dhe shitet me 121 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.7 Lekë dhe shitet me 142 Lekë.

Franga zvicerane blihet me 116.4 Lekë dhe shitet me 117.3 Lekë. Dollari kanadez blihet me 88 Lekë dhe blihet me 89.3 Lekë./ CNA.al

Euro mbetet e pandryshueshme, lëvizin monedhat e tjera/ Këmbimi
Këmbimi valutor

Lajmet e fundit nga