LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk meriton Kukësi përfaqësues të Edi Ramës e Safet Gjicit”, Berisha: Ky është stacioni ku ndalon rrokullisja

19 Shtator 2023, 11:37, Aktualitet CNA

“Nuk meriton Kukësi përfaqësues të Edi Ramës e

Ish-kryeministri Sali Berisha në takim me bizneset në Kukës u bëri thirrje të gjithë biznesmenëve që të përkrahin kandidatin e opozitës, Emri Vatën.

Berisha u shpreh se nuk meriton Kukësi përfaqësues të Edi Ramës dhe Safet Gjicit.

Ai ftoi të gjithë të angazhohen për një kthesë nga Kukësi që të jetë kthesë për të gjithë Shqipërinë.

“Le të jetë Kukësi stacioni ku ndalon rrokullisja e madhe e këtij vendi, ku ndalon shpërbërja e Shqipërisë. Dua të ftoj të gjithë biznesmenët e Kukësit të japin ndihmesën e tyre për Emri Vatën ftoj të gjithë kuksianët kudo që ndodhen të vijnë të votojnë në Kukës që të firmosim ndryshimin. Safet Gjici ishte një kopje e shëmtuar e Edi Ramës. Nuk meriton Kukësi përfaqësues të Edi Ramës dhe Safet Gjicit. Ju ftoj të angazhohemi për një kthesë nga Kukësi që të jetë kthesë për të gjithë Shqipërinë.”/ CNA

Lajmet e fundit nga