LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklarata e gazetarit: Ka dy ditë që është rritur çmimi i drogës, kokainën e ble administrate dhe showbiz-i

18 Shtator 2023, 23:10, Aktualitet CNA
Deklarata e gazetarit: Ka dy ditë që është rritur
Foto ilustruese

Gazetari Bledi Mane ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për arrestimet e policisë për lëndë narkotike.

Mane than ë një intervistë televizive se prej dy ditësh është rritur çmimi i lëndëve narkotike.

Ai u shpreh se kokaina është përhapur masivisht në administratë dhe në showbizz.

“Ka dy ditë që është rritur çmimi sepse ti se ke idenë fare zotëri. Është rritur çmimi. Kokaina është përhapur masivisht në administratë, në showbizz. Unë kam një portal të vogël dhe po nxjerrim çdo ditë e më shumë të qytete më të droguara. Është e habitshme sepse qyteti më i droguar në raport me popullsinë është Gramshi. Provincë, izolimi, njerëz të papunë që s’kanë me çfarë të merren”, theksoi Bledi Mane./ CNA

Lajmet e fundit nga