LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ikën Lorenc Paganika/ Kujt ia besoi Tiranën Muhamet Rrumbullaku?

13 Dhjetor 2022, 15:12, Aktualitet CNA

Ikën Lorenc Paganika/ Kujt ia besoi Tiranën Muhamet Rrumbullaku?

Ndryshimet e reja në radhët e policisë kanë prekur edhe zv.Drejtorin e përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Tonin Vocaj.

Vocaj është emëruar në këtë detyrë pak muaj më parë dhe tashmë mësohet se do jetë në krye të Policisë së Tiranës në vend të Lorenc Paganikës.

Muhamet Rrumbullaku ia ka besuar Tiranën Vocajt dhe ka lëvizur Paganikën, i cili ishte emëruar në këtë detyrë një vit më parë nga Gledis Nano.

Ende nuk dihet se ku do të emërohet Paganika./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga