LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush është Ervin Hodaj që dërgohet në Shkodrën e përgjakur nga krimi?

13 Dhjetor 2022, 14:51, Aktualitet CNA

Kush është Ervin Hodaj që dërgohet në Shkodrën e

Në policinë e shtetit, janë bërë një sërë ndryshimesh dhe lëvizjesh.

Në krye të Policisë së Shkodrës është emëruar Ervin Hodaj.

Hodaj ka drejtuar më herët drejtorinë e Policisë së Tiranës dhe Drejtorinë e Policisë së Fierit.

Ai vjen nga  një karrierë të gjatë në Drejtorinë e Përgjithshme në sektorin Kundër Drogës.

Tashmë ai do të jetë në krye të uniformave blu në Shkodër, në një qytet, ku viti që po lëmë pas ka qenë i mbushur me ngjarje të rënda kriminale./CNA.al

Lajmet e fundit nga