LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Humb jetën turistja polake te Mali i Robit

3 Qershor 2023, 22:16, Aktualitet CNA
Humb jetën turistja polake te Mali i Robit

Një turiste polake ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në afërsi të një hoteli te Mali i Robit.

Mësohet se turistja polake 83-vjeçare me iniciale L.M. ka marrë dëmtime pasi është rrëzuar aksidentalisht në trotuar dhe ka ndërruar jetë në spital.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga