LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjarje e rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt nënën e tij

3 Qershor 2023, 22:04, Aktualitet CNA
Ngjarje e rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Përmet mbrëmjen e së shtunës. Një 24-vjeçar ka mbytur nënën e tij. Sipas policisë, viktima është me iniciale Z.M. 65 vjeç. Ndërsa i dyshuari, me iniciale A.M. 24 vjeç, mendohet se e ka kryer aktin e rëndë në gjendje depresive. Pasi mbytën nënën, ai u arratis nga vendngjarja dhe u kap nga policia disa çaste më vonë.

Lajmet e fundit nga