LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet e pajetë turistja polake në Kavajë/ Zbardhen detajet e para

23 Shtator 2022, 13:01, Aktualitet CNA

Gjendet e pajetë turistja polake në Kavajë/ Zbardhen detajet e

Një shtetase polake ka ndërruar jetë në një hotel në Kavajë. Policia bën me dije se ajo ndodhej së bashku me bashkëshortin e saj në momentin kur dyshohet se ajo ka pësuar një atak kardiak. 

Deri tani nuk ka informacione të mëtejshme mbi ngjarjen, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Kavajë/Informacion paraprak:

Më datë 23.09.2022, ka ndërruar jetë në një hotel në Kavajë, shtetasja polake M. G., 48 vjeçe, e cila ishte akomoduar në këtë hotel, së bashku me bashkëshortin e saj.

Nga këqyrja paraprake dyshohet se kjo shtetase ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga