LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Korçë/ 64-vjeçarja hidhet nga kati i pestë i pallatit

23 Shtator 2022, 12:02, Aktualitet CNA

E rëndë në Korçë/ 64-vjeçarja hidhet nga kati

Një ngjarje e rëndë raprtohet në qytetin e Korçës ku një grua 64-vjeçare i ka dhënë fund jetës. 

Policia njofton se ajo është hedhur nga lartësia e një pallati, ndërkohë shkallet që kanë çuar në veprimin vetëflijues ende nuk dihen, por familjarët e saj deklarojnë se ajo vuante nga depresioni. 

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 23.09.2022, rreth orës 11:30, në lagjen nr. 10, Korçë, dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati shtetasja V. G., rreth 64 vjeçe, e cila u dërgua në Spitalin e Korçës dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Nga deklarimet e marra familjarëve të saj, rezulton se kjo shtetase vuante nga depresioni.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga