LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Blushi i Metës mbështet kandidaten e “Babales”/ Thur lavde për Ledina Aliollin

29 Janar 2023, 21:11, Aktualitet CNA
Blushi i Metës mbështet kandidaten e “Babales”/ Thur lavde
Foto ilustruese

Tedi Blushi i Partisë së Lirisë së Ilir Metës, ka shprehur mbështetjen e tij për kandidaten e “Babales” në Korçë, Ledina Aliollin.

Teksa shihen të ulur në një tavolinë, Blushi nuk ka kursyer lavdet për Aliollin, kandidaten e "Babales" për bashkinë e Korçës.

“Profesionalizmi i dëshmuar si Dekane e Fakultetit Ekonomik në Universitetin "Fan Noli", përkushtimi ndaj edukimit cilësor të të rinjve, angazhimi i palodhur, edhe si ish-deputete e PD, për zhvillimin modern të qytetit, si dhe qytetaria e saj janë garanci e padiskutueshme për një Bashki në shërbim të qytetarëve”, kështu ka shkruar ndër të tjera Blushi.

Blushi i Metës mbështet kandidaten e “Babales”/ Thur lavde

Kujtojmë se Ledina Aliolli në fakt është një nga ato personazhe të politikës, që dikur hidhte vrer ndaj kreut të PD-së, Sali Berisha, ndërsa sot i drejtohet me mirënjohje dhe falenderime.

Në fakt, këto janë dy fytyrat e vërteta të Ledina Aliollit, kandidates së Primareve për Korçën, që fitoi në kurriz të pazareve “Babale”./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga