LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Denoncimi i studentëve/ "Prej ditësh nuk gjejmë abone"

2 Prill 2022, 10:27, Denoncim CNA

Pranë redaskisë së CNA.al ka mbërritur një denoncim nga studentë të cilët kanë hasur probleme me abonetë e studentit.

Sipas denoncimit , shprehen të shqetësuar pasi prej ditësh nuk po munden të gjejnë abone studenti.

Studentët tregojnë se ndonëse janë pajisur me kartën e studentit prej ditësh po i dërgojnë nga njëra kioskë në tjetrën dhe përsëri nuk kanë mundur të pajisen me abone studenti.

?Përshëndetje CNA, jam student dhe me kartën e studentit vetëm abonenë përfitojmë me ulje( 600 lekë). Mirëpo edhe këtë po na e heqin me lezet pasi kemi 3 ditë rresht që kërkojmë në çdo kioskë dhe nuk gjejmë abone studenti.  Na hedhin sa në njërën  kioskë në tjetrën. Kurse sot na thanë s?ka më. Ku janë abonetë e studentit pasi ka shumë studentë që kanë ngelur pa abone. Sot shkova që në orën 08:00 dhe më thanë kanë mbaruar në orën 07:00? , shkruan denoncuesi./CNA.al

Lajmet e fundit nga