LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qytetarët mesazh politikanëve/ “Nuk iu duam në protestë”

13 Mars 2022, 10:15, Aktualitet CNA
Qytetarët mesazh politikanëve/ “Nuk iu duam në

Qindra qytetarë kanë dalë në protestë për të kundërshtuar rritjen e çmimeve të naftës dhe produkteve ushqimore.

Ashtu si katër ditë më parë, qytetarët kanë bërë thirrje politikanëve të mos e ngjyrosin këtë protestë me flamujt e partive të tyre, pasi kjo është një protestë për qytetarët.

Ata gjithashtu kanë bërë thirrje që të lirohen qytetarët të cilët janë arrestuar në protestat e ditëve të kaluara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga