LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO- Sali Berisha pritet në mënyrë të jashtëzakonshme nga demokratët në Patos

26 Janar 2022, 15:22, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha vijon me takimet e tij me demokratët në qytete të ndryshme. Pasditen e sotme ndodhet në Patos ku është pritur në mënyrë të jashtëzakonshme nga demokratë.

Me flamuj në duar dhe brohorima, qindra demokratë tregojnë mbështetjen për liderin historik të PD-së./ CNA.al

Lajmet e fundit nga