LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto+video-“Me dy gishtat lart”/ Berisha hyn në Prokurorinë e Tiranës

13 Janar 2022, 10:24, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha, është paraqitur sot në Prokurorinë e Tiranës.

Berisha është shfaqur duke hyrë në selinë e PD-së, i buzëqeshur dhe me dy gishtat lart që janë simboli i Partisë Demokratike.

Prej 20 minutash ai tashmë ndodhet brenda në Prokurori, dukë dhënë dëshminë e tij, për dhunën e ushtruar ndaj demokratëve në protestën e 8 Janarit.

Lajmet e fundit nga