Në fushë ndaj Juventusit, futbollisti i Napolit rezulton pozitiv me Covid-19

9 Janar 2022, 09:40, Sport CNA
Në fushë ndaj Juventusit, futbollisti i Napolit rezulton pozitiv me

Nuk kanë të mbaruar problemet tek Napoli. Infektimeve të shumta në skuadër i është shtuar dhe një tjetër. Piotor Zielinksi ka rezultuar pozitiv pas testeve të bëra.

Mesfushori është izoluar tashmë nga autoritetet shëndetësore, por ajo që frikëson është fakti që ai luajti titullar kundër Juventusit vetëm tre ditë më parë. Bardhezinjtë nga ana tjetër nuk ka raportuar ndonjë rast të ri për momentin, por gjasat janë që infektimet të rriten dita ditës.

Lajmet e fundit nga