Etrit Berishës i vjen shansi për të luajtur titullar me Torinon

9 Janar 2022, 08:14, Sport CNA
Etrit Berishës i vjen shansi për të luajtur titullar me Torinon

Torino si shumë skuadra ka mangësi në organikë për shkak të infektimeve me COVID. Ndeshjen e ardhshme torinezët do ta luajnë përballë Fiorentinës. Megjithatë ky është një fat i mirë për një lojtar të kombëtares sonë.

Etrit Berisha mund të startojë këtë ndeshje, por për momentin ai ka një dëmtim dhe do të shikohet deri në fund nëse mund të luajë. Nëse nuk ja del atëherë do të aktivizohet portieri i tretë.

Berisha deri më tani nuk ka luajtur ende në Serinë A me Torinon.

Lajmet e fundit nga