LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Monedhat e huaja përballë Lekut/ Kursi i këmbimit valutor 2 dhjetor 2021

2 Dhjetor 2021, 07:14, Sociale CNA
Monedhat e huaja përballë Lekut/ Kursi i këmbimit valutor 2

Sot, Dollari amerikan blihet me 140 Lekë dhe shitet me 110  Lekë.

Euro blihet me 119.1 Lekë dhe shitet me 124.1 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140 Lekë dhe shitet me 145 Lekë.

Franga zviveriane blihet me 114.2 Lekë dhe shitet me 119.2 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga