LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehet Kategoria Superiore, këto janë ndeshjet e ditës së sotme

20 Nëntor 2021, 07:15, Sport CNA
Rikthehet Kategoria Superiore, këto janë ndeshjet e ditës së

Sot, Kategoria Superiore do të ngrejë siparin e javës së 9-të, ku do të zhvillohen dy sfida në dy orare të ndryshme. Në orën 16:45, në stadiumin ?Loro Boriçi?, do të luhet ndeshja Vllaznia-Kastrioti.

Të dyja skuadrat vijnë nga një moment negativ, teksa skuadra shkodrane kërkon me çdo kusht kthesën pas tre javëve ma fitore, ndërsa krutanët synojnë të dalin nga vendi i fundit i tabelës.

Në orën 19:45, në stadiumin ?AIR Albania?, do të zhvillohet takimi Partizani-Laçi. Të dyja skuadrat kërkojnë të kenë vazhdimësi të rezultateve pozitive dhe kjo sfidë premton të ketë spektakël dhe të jetë e luftuar nga të dyja anët.

Vllaznia-Kastrioti 16:45
Partizani-Laci 19:45

Lajmet e fundit nga