LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kategoria e Dytë/ 12 skuadra në fushën e blertë, mësoni 6 ndeshjet e sotme

20 Nëntor 2021, 10:01, Sport CNA
Kategoria e Dytë/ 12 skuadra në fushën e blertë, mësoni

Sot, në orën 14:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshjet e Grupit A, në Kategorinë e Dytë.

Kryesuesit e Gramshit do të përballen në transfertë ndaj skuadrës së vendit të dytë, Veleçikut. Luzi do të ndeshet në transfertë kundër Shënkollit. Oriku gjithashtu do të sfidojë në transfertë ndaj ekipit të Adës.

Elbasani do të luajë në transfertë ndaj Ilirisë. Internacionali pret në shtëpi skuadrën e Bulqizës dhe Murlani do të luajë në shtëpi kundër Klosit.

NDESHJET E DITËS SË SOTME TË GRUPIT A, NË KATEGORINË E DYTË ?

Shënkolli ? Luzi 2008 | Anxhi Lushi
Internacional Tirana ? Bulqiza | Elidon Halo
Ada ? Oriku | Ermal Gryka
Veleçiku ? Gramshi | Abdurahman Kadria
Murlani ? Klosi | Bledar Grepi
Iliria ? Elbasani | Noris Kozmaj

Lajmet e fundit nga