LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Gaz Bardhi nuk njeh zyrtarët e PD

18 Nëntor 2021, 19:32, Politikë CNA
Video- Gaz Bardhi nuk njeh zyrtarët e PD

Gazmend Bardhi, edhe pse ka një post të rëndësishëm në PD, ku është sekretar i përgjithshëm, sërish ai nuk njeh zyrtarët e kësaj partie.

Mbrëmjen e sotme, Bardhi ka qenë i ftuar në emisionin ?Taks Force? me Sonila Meçon në Syri Tv, ku në fokus të diskutimit kanë qenë zhvillimet në PD, mbledhja e firmave dhe mbajtja e Kuvendit.

Nga aty, Bardhi deklaroi se 4200 firmat e delegatëve nuk duhet të ishin në zyrën e Edi Palokës, por në zyrën e protokollit në PD.

Edhe pse gazetarët Sonila Meço dhe Bledian Koka kërkuan të tregonte emrin e punonjëses, Bardhi refuzoi, ndërsa përmendi vetëm një emër ‘Nina’, por pa dhënë detaje të mëtejshme.

Me justifikimin se nuk i jep llogari askujt edhe se sa paguhet zyrtarja e protokollit, Bardhi ka vërtetuar se në të vërtetë nuk njeh zyrtarët në partinë ku ai bën pjesë./CNA.al

Lajmet e fundit nga