LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Lulzim Soros “Kali i Trojës” në opozitë e PD”/ Ish aleati "shpërthen" ndaj Bashës

18 Nëntor 2021, 19:09, Politikë CNA
“Lulzim Soros “Kali i Trojës” në opozitë e

Ish deputeti dhe kreu i PDK Nard Ndoka, i cili ka qenë edhe aleat i kryeopozitarit akuzon Lulzim Bashën si ‘sorosist’, duke hedhur dyshime të forta se ai bashkëpunon me miliarderin amerikan.

Në një postim në rrjetet sociale, Ndoka shkon deri aty sa e quan Bashën ‘Kali i Trojës’ në opozitë dhe Partinë Demokratike.

Lulzim Soros ‘Kali i Trojës’, në Opozitë e PD!“, shkruan Ndoka në Facebook./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga