LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U aksidentua teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur/ Gjykata merr vendimin për Roland Lamin

25 Tetor 2021, 10:14, Aktualitet CNA
U aksidentua teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur/ Gjykata

Analisti Roland Lami u arrestua dy ditë më parë nga specialistët e Qarkullimit Rrugor të Tiranës.

Sipas informacioneve nga blutë e kyreqyteti, Lami duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, është përplasur me derën e një biznesi.

Ditën e sotme mësohet se ndaj tij është dhënë masa e arrestit ‘detyrim paraqitje’ nga Gjykata e Tiranës.

Roland Lami, është i njohur në botën e medias, pasi është pedagog, profesor i shkencave politike dhe analist./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga