LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalet Gledis Nano/ Firmos të tjera emërime

25 Tetor 2021, 11:28, Aktualitet CNA
Nuk ndalet Gledis Nano/ Firmos të tjera emërime

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka  vijuar me ndryshimet në Policinë e Shtetit.

Ndryshime janë bërë në disa sektorë në Policinë e Korçës dhe jo vetëm.

Zëvendës drejtor në qytetin juglindor është emëruar Ermal Muça duke zëvendësuar Ilir Prodën.

Ndërsa ky i fundit  ka shkuar në të njëjtin post në Elbasan.

Si shef komisariatit në Korçë, i janë kaluar kompetencat shefit të krimeve të tij komisariati, Qemal Hoxha.

Artur Shira nga zv.drejtor për hetimin e krimit në Durrës është emëruar në të njëjtin post post në Fier.

Ndryshime në rang zëvendes drejtorash priten në Dibër, Kukës, Lezhë etj./CNA.al

Lajmet e fundit nga