LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bosi i mafias turke “fundos” politikanin e Qipros/ I publikon videon intime

22 Tetor 2021, 07:17, Kosova & Bota CNA
Bosi i mafias turke “fundos” politikanin e Qipros/ I publikon videon

Kryemafjozi i shumë kërkuar turk, Sedat Peker ka publikuar së fmundi një video e cila ?fundos? nënkryetarin e Partisë Demokrtaike në Qipro, Tozun Tunalin.

Ai e publikoi këtë video vetëm dy ditë pasi publikoi një video për shkak të cilës kryeminsitri qipriot Ersan Saner u detyrua të japë dorëheqjn nga të gjitha pozicionet dhe të largohet nga politika dhe duket se synon të japë të njëjtin efekt me nënkryetarin demokrat Tozun Tunalin.

Në videon e publikuar duke politikani duke masturbuar gjatë një videotelefonate, me një grua që zhvishet në internet.

Bosi i mafias, Sedat Peker shkroi krahas video:

Politikanët dhe burakratët që jetojnë në Qipro që mendojnë se kanë imazhe të tilla dhe nuk janë të përfshirë në çështjet e mafies, pushoni. Kam folur me ‘Rreshtin e çmendur ai nuk ka probleme me ju. ‘Rreshteri i çmendur’ nuk ka asnjë problem me jetën private të askujt. Problemet e tij janë me njerëzit e pandershëm Tozun Tunalin i Partisë Demokratike, që është partneri në pushtet, do të doja të kishit dhënë dorëheqjen?.

Në të njejtën kohë ai tha se në vazhdim do të publikojë video të tjera të cilat do të kenë si protagonist politikanët Turq nëse nuk ?nuk heqin qafe trafikantët e drogës me të cilët bashkëpunojnë?./CNA.al

Lajmet e fundit nga