LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhunoi për vdekje partneren/ Reagon vëllai i Krivaqës: Gjithë jetës na ka sjellë probleme!

24 Gusht 2021, 14:34, Aktualitet CNA
Dhunoi për vdekje partneren/ Reagon vëllai i Krivaqës:

Vrasja dhe lënja në derën e spitalit të 18-vjeçarjes Marigona Osmani në Ferizaj, ka tronditur opinion publik.

Pas arrestimit të Dardan Krivaqës, ka reaguar dhe vëllai i tij Kastrioti.

Në një postim në rrjetet sociale, ai distancohet nga veprimet e tij dhe kërkon dënimin e merituar për të.

Kastrioti shprehet se i vëllai gjithë jetës u ka sjellë probleme dhe se asnjëherë nuk i ka pranuar këshillat e familjes.

?Unë si vëlla i madh jam përkujdesur për familje qysh në moshë shumë të re nga se herët kam mbetë pa baba, por jam mundu që ?vëllaun? ta këshilloj dhe ndihmoj?, por ai asnjëherë nuk e ka dëgjuar askënd?, thotë ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga