LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Breshëri plumbash drejt lokalit/ Zbardhen detajet e atentatit në Lushnje

23 Gusht 2021, 20:50, Aktualitet CNA
Breshëri plumbash drejt lokalit/ Zbardhen detajet e atentatit në

Këtë mbrëmje në Lushnje ka ndodhur një atentat, ku ka patur të plagosur dhe një viktimë.

Sipas asaj që raportohet në media, viktima është shtetasi me inicialet B.M, 40 vjeç, pronari i lokalit.

Autorët kanë qenë brenda automjetit, tip Golf dhe kanë qëlluar me breshëri drejt lokalit.

E gjithë kjo skenë ka ndodhur pranë lokalit ku ka pasur dhe persona të tjerë, të cilët janë tronditur nga ngjarja./ CNA.al

Tronditet Lushnja/ Të shtëna me armë, dyshohet për një viktimë

Lajmet e fundit nga