LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ekzekutimi i Bledar Muçës/ Gjendet kallashnikovi në makinën e shkrumbuar të autorëve

24 Gusht 2021, 07:32, Aktualitet CNA
Ekzekutimi i Bledar Muçës/ Gjendet kallashnikovi në

Mjeti i autorëve që ekzekutuan me breshëri plumbash biznesmenin Bledar Muça është gjetur e shkrumbuar poshtë urës së Rrogozhinës.

Brenda saj është gjetur dhe kallashnikovi, arma me të cilën u ekzekutua Bledar Muça dhe u plagosën edhe 5 persona të tjerë të cilët ndodhen në spital në gjendje të rëndë.

Raportohet se mjeti i shkrumbuar  tip ‘Golf 5,’ e përdorur nga autorët ishte me targa italiane./ CNA.al

Krimi në Lushnje/ Si u ekzekutua pronari i lokalit në mes të qytetit

Atentati në Lushnje/ Zbulohet lidhja e viktimës me anëtarin e bandës ?Hakmarrje për drejtësi?

Lajmet e fundit nga