LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shëngjin/ Gjendet një makinë e djegur në breg të detit

24 Gusht 2021, 08:02, Aktualitet CNA
Shëngjin/ Gjendet një makinë e djegur në breg të detit

Një makinë e tipti Fouristradë është gjetur toatlisht e djegur në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin.

Policia ka gjetur mjetin e djegur pasditen e djeshme. Sipas të dhënave, mjeti i shtetasit A.S, 29 vjeç ka marrë flakë në ecje.

Zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik.

?Më datë 23.08.2021, rreth orës 17: 00 , në Shëngjin, në rrugën e ?Ranës së Hedhun? , ka marrë flakë në ecje automjeti me drejtues shtetasin A.S., 29 vjeç, banues në Velipojë, Shkodër.

Nga veprimet hetimore rezultoi zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik dhe materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, si ngjarje aksidentale?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga