LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të gjithë janë të shokuar”/ Libri i ri i Harryt trondit familjen mbretërore

20 Korrik 2021, 19:11, Lifestyle CNA
“Të gjithë janë të shokuar”/ Libri i ri i Harryt

Princ Harry ka lajmëruar se së shpejti do të botojë një libër, ku do të pasqyrojë të pathënat e jetës së tij.

Sipas një burimi pran familjes mbretërore, thuhet se mbretëresha Elizabeth dhe Princ William janë të shokuar

?Unë mendoj se të gjithë janë lodhur kur bëhet fjalë për ata të dy. Ata kanë kaluar 18 muajt e fundit duke bërë gjithçka që i premtuan Madhërisë së saj se nuk do të bënin?, u shpreh burimi.

Ky veprim i Harryt është marrë nga familja mbretërore si një mënyrë e Harryt për të bërë para, pasi për librin ai nuk ka vënë në dijeni asnjë pjesëtar të familjes mbretërore.

?Unë po e shkruaj këtë jo si princi që kam lindur, por si njeriu që jam bërë?, tha Harry.

Kirstie Allsopp pas deklaratës së Harryt u shpreh:

?Në këtë rast ndalo së përdoruri titullin për të shitur libra.? Thuhet se në faqet e këtij libri, Harry do të japë dhe versionin e tij të Megxit dhe arsyen pse ai dhe Meghan Markle hoqën dorë nga rolet mbretërore duke u shpërngulur në anën tjetër të oqeanit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga