LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dëshmia e efektivit të “Shqiponjave”/ “Na urdhëruan të mos arrestojmë asnjë”

5 Qershor 2021, 12:57, Denoncim CNA
Dëshmia e efektivit të “Shqiponjave”/ “Na

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një denoncim të një efektivi të ?Shqiponjave?, I cili thotë se në Shkodër është asgjësuar një parcelë me kanabis, por policia është urdhëruar të mos arrestojë asnjë person.

Sipas efektivit, i cili kërkon të mbetet anonim, 80 rrënjë kanabis si dhe 200 kubike gati per tu mbjellur në tokë janë asgjësuar, por poseduesi I tyre nuk është vënë në pranga.

?Pershendetje doktor, jam efektiv i Shqiponjave ne drejtorine e policise Shkoder. Dua tju informoj se sot ne mengjes shkuam dhe gjetem 80 rrenje kanabis si dhe 200 kubike gati per tu hedhur ne toke,ne oborrin e shtepise se Fitim Babaj ne maje te nje kodres. Mbasi ju vume flaken dhe i asgjesuam morem urdher qe te mos arrestonim asken keni fakte sepse zjarri akoma nuk eshte shuar ju lutem anonim.?-shkruan denoncuesi./CNA.al

Lajmet e fundit nga